תערוכת אגרומשוב 2024 תתקיים בסימן "צמיחה לישראל״

28 מרס 2024 המחברת/ת:

  זה לא סוד שענף הארועים והתערוכות הוא מהנפגעים הגדולים של המלחמה, עשרות  תערוכות וכנסים בוטלו או נדחו,  למרות זאת ב״משוב גרופ״ מתעקשים  לקיים את תערוכת  החקלאות ״אגרומשוב״ – התערוכה  הותיקה והמרכזית  בישראל זו השנה ה33 ברציפות, כסדרה.

אגרומשוב תהיה התערוכה הישראלית היחידה בתחום החקלאות לשנת 2024. ״אגרומשוב״ היא התערוכה הבינלאומית השנתית לחקלאות. אגרומשוב החלה כתערוכה שנדדה בין הקיבוצים בישראל. התערוכה הראשונה התקיימה ביולי 1991 בקיבוץ גלאון,  ולאחר מכן בקיבוצים תל יצחק  וגעש ומאז 1998 התערוכה התקיימה לסרוגין באקספו תל אביב ובבנייני האומה בירושלים, כאשר ייחודה של אגרומשוב שהיא מצליחה למגנט אליה  אלפי חקלאים מובילים ואת בכירי החקלאות והכלכלה בישראל בכל מקום שהיא מתקיימת !

ראשי מועצות אזוריות רבים כדוגמת: עמק חפר, דרום השרון, אשכול ואזורים נוספים נאבקים כעת על קיום התערוכה בשטחם וכבר פנו להפקה, שם ציינו כי "ההחלטה קשה אך ברור שאת ״אגרומשוב״ יש לקיים במרכז הגאוגרפי של ישראל כדי שחקלאים מהצפון, מהדרום ומכל חלקי הארץ יגיעו אליה". עוד נמסר כי ההחלטה על מיקום התערוכה תתקבל עד אמצע אפריל!!

התערוכה השנה תתקיים ב 10-11.9.2024 בסימן "צמיחה לישראל" דווקא בימים מורכבים אלו. בעולם החקלאי נערכים כבר לאירוע הגדול של שנת 2024 – תערוכת אגרומשוב ה-33 שתעלה על סדר היום את כל התחומים הבוערים על סדר היום של החקלאות הישראלית. התערוכה תתקיים השנה בסימן 'צמיחה לישראל' גם ביימי מלחמה אלו והצורך הלאומי לקדם את החקלאות הישראלית וביטחון המזון. כמו כן יעלה על סדר יומה של התערוכה גם סוגיית התוכנית עליה עמלים במשרד החקלאות – תוכנית ל 25 השנים הבאות.

תערוכת ״אגרומשוב״ מזמינה לחוויה יוצאת דופן של חקלאות ישראלית במיטבה ורשימה ארוכה של חידושים. במסגרת התערוכה שתימשך יומיים יציגו כל החברות המובילות בעולם החקלאות את החדשנות והפיתוחים החדשים, לצד טכנולוגיות פורצות דרך המציבות את ישראל בפסגת החדשנות העולמית בתחום החקלאות, אמצעי הגנה ושמירה על השטחים החקלאיים, שיטות השקיה חדשניות וכו'. במסגרת אגרומשוב 2024 תתקיים פעילות 'שולחנות עגולים' בתחומי החקלאות השונים, פעילות שהחלה בוועידת ישראל לחקלאות וזכתה להצלחה כבירה וכעת תמשך גם באגרומשוב ה-33. כמו כן האירוע יתקיים במעמד שרים, חברי כנסת, ראשי ארגונים חקלאיים, בעלי רשתות השיווק וחקלאים רבים.

חיים אלוש מייסד אגרומשוב ציין: " דווקא בימים מורכבים אלו של מלחמה אנחנו מתעקשים  לעלות על נס  את חשיבות החקלאות והחקלאים בישראל  ולכן אנו ממשיכים לקיים את האירועים המשמעותיים לחקלאי הישראלי ולחקלאות שלנו. תערוכת אגרומשוב תשמור על המסורת זו השנה ה 33 ברציפות, עם התערוכה המובילה והמקצועית בישראל בתחום החקלאות כאשר המטרה להגדיל  את התפוקות והיבולים ולהוריד את יוקר המחיה דווקא על ידי הגדלת הייצור המקומי והקטנת התלות ביבוא, הצגת  החידושים והפיתוחים תסייע להטמיע שיטות וטכנולוגיות חדשות . כמובן שכמיטב המסורת נמשיך לעזור ליצירת  עסקאות בין החקלאים למשווקים וגם לקיים דיונים מקצועיים שיקדמו את החקלאות הישראלית".

רישום לחוזר השבועי של האיחוד החקלאי

שם* דואר אלקטרוני * טלפון נייד
חובה למלא רק את השדות המסומנים ב *

לכתבות בנושאים:

F2F OECD ֿמכון מחקר מיגל אבוקדו אגודות שיתופיות אגסים אגרוטק אגרומשוב אורגני איכות הסביבה איסור על דיג אירועים של האיחוד החקלאי אכיפה אמנות בינ״ל אנרגיות מתחדשות ארבה ארגון מגדלי ה ארגון מגדלי הבקר ארגון מגדלי הדבש ארגון מגדלי הדגים ארגון מגדלי ההדרים ארגון מגדלי הירקות ארגון מגדלי העופות ארגון מגדלי הפירות בוררות בחירות ביטוח נזקי טבע ביצים בננות בפרדס בצורת בקעת הירדן בתי אריזה גנטיקה גפנים גרנות דבש דובדבנים דיג דיור מוגן דיני עבודה דמי טיפול ארגוני האיחוד החקלאי הברחות הדברת מזיקים הועידה ה 16 החברה לפיתוח הגליל החטיבה לשמירה על הקרקע החלטה 1521 החלטות מועצת מקרקעי ישראל הטרור החקלאי המועצה לייצור ושיווק דבש המרחב הכפרי המשק המשפחתי הערות לישיבת מועצת מקרקעי ישראל הפקעות הקמת יישובים חדשים הקצאות קרקעות חקלאיות הרפורמה בחקלאות הרפת והחלב השולחן העגול השומר החדש השקעות התאחדות החקלאים התיישבות ועדות קבלה ועדת גבולות ועדת צכסןץ ועידות ישראל לחקלאות ותמ״ל חבל שלום חדשנות חוות סוסים חוזה שכירות זמני חוק הוותמל חידושים טכנולוגים חינוך חמרה חקיקה חקלאות חקלאות אורגנית חקלאות מדייקת יבול שיא יזמות עסקית יחסי עיר כפר ייבוא וייצוא ייבוא תוצרת חקלאית יסודות יקביים ישיבת מועצת מקרעי ישראל כלבת כנרת לולים ליצ׳י מגדלי הדבורים מועצת הדבש מועצת החלב מועצת הכפרים מועצת הלול מועצת המים מועצת הצמחים מועצת מקרקעי ישראל מו״פ ערבה תיכונה מו״פ צפון מזון לבעלי חיים מחירי תוצרת חקלאית מטה הדיור מטה יהודה מיגל מים מים והשקיה מיסוי מיסוי מקרקעין מכון וולקני מכסות ביצים מכסות חלב מכסות מים מנגו מס הכנסה מערכות סולאריות מפקד החקלאות משבר האקלים משבר הדיור משבר המים משבר העגבניות משק החלב משקי עמק הירדן משק עזר משרד האוצר משרד החקלאות משרד השיכון והבינוי נאות הכיכר נווה אטיב נזקים בחקלאות נזקי מזג האויר נחלה נטפים ניקוז סמדר אוטולנגי עגבניות עובדים זרים עובדים פלסטינאים עוטף עזה עוף הגליל עין גב עכברת על האיחוד החקלאי ענף החלב ערבה תיכונה פדיון קרקע חקלאית פודטק פיצויים פערי התיווך פשיעה חקלאית צבר צמח תערובות צער בעלי חיים קווי קורונה קורסים קיבוצים קיווי קליטה קנאביס קנביס רפואי קנט קרקע קרקעות רישום זכויות רפורמה בחקלאות רשות המים רשות התחרות רשות מקרקעי ישראל רשות ניקוז ונחלים כנרת רש״פ שום שוק איכרים שוק סיטונאי שחיטה שחורה שטפונות שימור שימושים חורגים שינוי אקלים שינויי יעוד שינוי תקנות הגנת הצומח שמאות מקרקעין שמיטה שמן זית שפעת העופות שר החקלאות תחרות הצילום תיירות כפרית תירס תכנון ובניה תכנית דיור לאומי תמיכה בחקלאות תמיכות בחקלאות תמר תערוכות ואירועים ⁨מילובר

האיחוד החקלאי

דרך מנחם בגין 74 , תל אביב
תל אביב, 67215
טל: 03-5620621, פקס: 03-5622353
ליצירת קשר בדוא״ל

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.